Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės sumažina šilumos nuostolius net iki 40%, sumažina iš aplinkos sklindantį triukšmą ir apsaugo nuo vagysčių ar įsilaužimo. Tai puikus sprendimas apsaugoti duris, langus, garažo vartus!

Apsauginės žaliuzės turi daug privalumų:

Jūsų privatumas. Apsauginės žaliuzės puikiai apsaugo patalpas nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

Efektyvi apsauga nuo atšiaurių klimato sąlygų ir triukšmo. Tokia išorinė langų uždanga apsaugo nuo žalos, kurią sukelia stiprus lietus, kruša, pūga, vėjas, taip pat – tiesioginiai saulės spinduliai. Be to, ji izoliuoja iš gatvės sklindantį triukšmą, todėl yra išmintingas sprendimas vertinantiems ramybę.

Apsauga nuo įsilaužimo. Apsauginės žaliuzės padeda jums apsisaugoti nuo vagystės. Tam montuojamos specialios sklendės. Tai aktualu parduotuvių, biurų ir jaukių šeimos namų savininkams. Ši priemonė ypač efektyvi, jei yra derinama su specialia pastatų apsaugos sistema.

Ekonomiškumas. Tyrimai atskleidžia, kad apsauginės žaliuzės padeda sumažinti pastato šildymo (žiemą) ir kondicionavimo (vasarą) išlaidas. Taigi, tai – praktiškas sprendimas, jei siekiate sutaupyti.

Paprastas valdymas. Apsaugines žaliuzes galite valdyti rankiniu, nuotoliniu arba automatiniu būdu. Reikiamu metu lengvai pakelsite ar nuleisite tiek vienerias žaliuzes, tiek visas kartu.

Estetiškumas. Iš spalvų asortimento lengvai pasirinksite geriausiai prie išorinės namo apdailos derančias apsaugines žaliuzes.